Wygraj podwójną wejściówkę na Superpuchar Niemiec w Dortmundzie [QUIZ W APLIKACJI SPORT.PL LIVE]

Na mecz Borussii z Bayernem ciężko zdobyć bilety. Jeśli chcecie zobaczyć na żywo oficjalny debiut Roberta Lewandowskiego, wystarczy, że weźmiecie udział w naszym quizie i wykażecie się odrobiną kreatywności.

Konkurs odbywa się w aplikacji Sport.pl LIVE w wersji na Androida. Ściągnij najnowszą wersję aplikacji >>

Tym razem nie rozdajemy pieniędzy, mamy dla was coś o wiele cenniejszego. Mecz o Superpuchar Niemiec odbędzie się w Dortmundzie 13 sierpnia o 18. W naszym quizie możecie wygrać wejściówkę na to wydarzenie. Nie pokrywamy kosztów przejazdu i ewentualnego zakwaterowania.

Zadanie z pozoru jest łatwe. Musicie tylko napisać w aplikacji Sport.pl LIVE (zakładka "Quiz" w prawym górnym rogu) odpowiedź na pytanie konkursowe:

Kto zdobędzie Superpuchar Niemiec? Uzasadnij jak najfajniej i jak najkrócej!

I owe "najfajniej" jest tu kluczowe. Liczymy na Waszą wyobraźnię i kreatywność. Koszt wysłania odpowiedzi przez aplikację konkursową to 2,46 PLN . W zabawie mogą brać udział tylko użytkownicy aplikacji Sport.pl LIVE w wersji na Androida.

Z najlepszych odpowiedzi redakcja Sport.pl wybierze jedną, której autor wygra podwójną wejściówkę na mecz Borussia - Bayern (na zdjęciu). Konkurs startuje w poniedziałek 4 sierpnia i potrwa do środy 6 sierpnia do godziny 20. Tego samego dnia ogłosimy zwycięzcę, w czwartek wyślemy bilety, tak żeby dotarły do zwycięzcy najpóźniej w poniedziałek.

ssss ss

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Bilety na Superpuchar Niemiec ufundowała stacja Eurosport. Transmisja w meczu Borussia - Bayern w środę 13 sierpnia od 17.30 na kanale Eurosport 2.

Więcej o: