Transfery. Daily Mail: Lewandowski blisko Manchesteru United

Wraca temat ewentualnego transferu Roberta Lewandowskiego do Manchesteru United. "Sir Alex Ferguson uważa, że Polak w parze z Robinem van Persiem i Wayne'em Rooneyem za plecami stworzy najsilniejszy atak w Europie" - donosi "Daily Mail". Relacja z meczu Borussii Dortmund z Bayernem Monachium na żywo od godz. 18.30 w Sport.pl

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

Według informacji z sierpnia Manchester United złożył ofertę za Roberta Lewandowskiego opiewającą na 30 milionów euro. Borussia Dortmund ją odrzuciła. Temat jednak nie upadł, bo jak pisze "Daily Mail", menedżer "Czerwonych Diabłów" sir Alex Ferguson wciąż jest mocno zainteresowany sprowadzeniem Polaka.

Zdaniem gazety Lewandowski jest bliski podpisania kontraktu z czołowym zespołem Premier League. "Daily Mail" pisze, że Borussia, z którą Polak nie chce przedłużyć umowy, już pogodziła się z odejściem Polaka. Manchester chce za niego wyłożyć sumę "odrobinę większą" niż za Shinjiego Kagawę, którego latem sprowadził z Dortmundu za 12 milionów funtów.

"Sir Alex Ferguson uważa, że Polak w parze z Robinem van Persiem i Wayne'em Rooneyem za plecami stworzy najsilniejszy atak w Europie" - czytamy w gazecie.

Oferta Juventusu

Kilka dni temu włoskie media podały, że zainteresowany sprowadzeniem Lewandowskiego jest też Juventus Turyn. "Stara Dama" jest gotowa zapłacić za Polaka 25 milionów euro. - Tak, Juventus złożył ofertę za Lewandowskiego - przyznał dyrektor sportowy Borussii Dortmund Michael Zorc.

Więcej o: