Bundesliga. Lewandowski o Bayernie: Ich oferty ignorować nie można

Nie wiem, co się wydarzy po tym sezonie. Nie mogę niczego wykluczyć. Bayern? To jest zawsze interesująca opcja, ich oferty ignorować nie można - powiedział gazecie "Sport Bild" Robert Lewandowski.

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

Lewandowski był już kilka razy przymierzany do Bayernu. Transfer do Monachium nie doszedł jednak do skutku, a Bayern zdecydował się na chorwackiego napastnika Mario Mandżukicia z Wolfsburga. Lewandowski w rozmowie ze "Sport Bild" przyznał jednak, że w przyszłości nie wyklucza przenosin na Alianz Arenę.

- Nie wiem, co się wydarzy po tym sezonie. Nie mogę niczego wykluczyć. To byłoby nieprofesjonalne - powiedział piłkarz. - Bayern? To jest zawsze interesująca opcja, ich oferty ignorować nie można. Teraz jestem skupiony tylko na grze w Borussii Dortmund - dodał.

Wypowiedzi Lewandowskiego podchwyciła brytyjska prasa brukowa. "Daily Mail" przypomina, że napastnikiem interesował się Manchester United, a oferty, oprócz Bayernu, składały także Chelsea oraz Juventus.

Lewandowski z mistrzami Niemiec ma kontrakt ważny do czerwca 2014. - Mam jeszcze dwa lata kontraktu, to dużo czasu. Nie spieszę się z decyzją - zaznaczył.

Więcej o: