Bundesliga. Kibice Hannoveru zachwyceni Sobiechem

Po dwóch golach strzelonych w meczu z Wolfsburgiem, Artur Sobiech jest na ustach kibiców Hannoveru 96. Ich zdaniem był on najlepszym obok Szabolcsa Husztiego piłkarzem na boisku. Z kolei w głosowaniu serwisu goal.com Polak otrzymał notę 4,0 - jedną z najwyższych w drużynie.

Kibice komentujący mecz na oficjalnym profilu Hannoveru na Facebooku są zgodni, że Polak był jednym z bohaterów meczu: "Sobiech, zawsze w Ciebie wierzyliśmy! Miejsce w wyjściowym składzie jest Twoje!" - oto jeden z komentarzy.

"Bohaterem meczu jest Slomka! Ponieważ wystawił Sobiecha w pierwszym składzie" - pisze inny użytkownik. "Sobiech ma naprawdę dużo ukrytych talentów" - dodaje kolejny kibic.

Oprócz Sobiecha fantastyczny mecz rozegrał Szabolcs Huszti, który asystował przy wszystkich czterech golach Hannoveru. Węgier został wybrany na najlepszego gracza meczu w głosowaniu na stronie goal.com. Otrzymał on notę 4,5, z kolei na ocenę 4,0 zasłużyło zdaniem kibiców tylko dwóch zawodników - Artur Sobiech i zdobywca pierwszego gola w meczu Karim Haggui.

Relacja z meczu - dwa gole Sobiecha dla Hannoveru ?

Więcej o: