Puchar Niemiec. Czwartoligowiec (z Polakiem w składzie) rozgromił Hoffenheim

Już w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec piłkarze Hoffenheim muszą pożegnać się z rozgrywkami. 11-klub poprzedniego sezonu Bundesligi przegrał z czwartoligowym Berlin AK aż 0:4. W stołecznej drużynie cały mecz rozegrał Dominik Kisiel.

"Wieśniacy" fatalnie rozpoczęli spotkanie - stołeczny klub prowadził już od 3. minuty, gdy na listę strzelców wpisał się Metin Cakmak. Hoffenheim przeszedł do ataku, piłka nie chciała jednak wpaść do bramki. Berlin świetnie się bronił i po kontrach jeszcze przed przerwą zdołał strzelić dwie bramki - najpierw na 2:0 podwyższył Justin Gerlach, za chwilę do siatki trafił Kevin Kruschke.

Po zmianie stron kibice nadal przecierali oczy ze zdziwienia - zaraz po wznowieniu gry na 4:0 podwyższył strzelec pierwszego gola Cakmak. Podłamane Hoffenheim próbowało atakować, ale do końca meczu nie zdołało strzelić bramki.

Udział w kompromitującej porażce "Wieśniaków" ma także polski bramkarz Berlin AK. Dominik Kisiel kilkukrotnie świetnie bronił strzały piłkarzy Hoffenheim. Były piłkarz GKS Bełchatów w barwach stołecznego klubu rozegrał cały mecz.

32 tysiące fanów. Plus jeden? Profil Sport.pl na Facebooku ?