Konkurs Sport.pl i Eurosportu 2: "Jedź na Borussię z Bayernem"

W środę, 11 kwietnia, Borussia Dortmund zmierzy się na swoim stadionie z Bayernem Monachium. Będzie to mecz na szczycie Bundesligi, być może kluczowy w walce o mistrzostwo Niemiec. Bezpośrednią transmisję ze spotkanie przeprowadzi od godz. 20.00 kanał Eurosport 2. Mamy dla was dwa bilety na ten arcyciekawy mecz!

REGULAMIN KONKURSU

Co trzeba zrobić, by wygrać bilet*? Zadanie jest proste:

"Wyślij nam zdjęcie, które przekona nas, że to właśnie Ty powinieneś wygrać bilet na mecz i obejrzeć go na żywo"

Co powinno przedstawiać zdjęcie? Liczymy na waszą. czytelników Sport.pl i wielkich fanów sportu, kreatywność. Zaskoczcie nas, rozśmieszcie, zaimponujcie nam.

Na maila: tadek_sportpl@gazeta.pl prześlijcie:

- zdjęcie,

- imię i nazwisko,

- swoją datę urodzenia.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 28 marca od godz. 13:00 do 1 kwietnia 2012 r. do godz. 20.00. Wyniki ogłosimy na Sport.pl w poniedziałek 2 kwietnia w południe, ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Na ten mecz dawno nie ma biletów!

Biletów na mecz Borussii z Bayernem już dawno nie można kupić. W kasach w Dortmundzie sprzedaż ruszyła w poniedziałek 12 marca i jeszcze tego samego dnia rozeszła się cała dostępna pula. Na trybunach zasiądzie komplet 80 720 kibiców, a według informacji klubu chętnych było aż 300 tysięcy! *Nagrodami są dwa pojedyncze bilety na mecz Borussia Dortmund - Bayern Monachium (11 kwietnia, godz. 20.00). Nie zapewniamy przejazdu na mecz ani zakwaterowania na miejscu. REGULAMIN KONKURSU

Więcej o: