Bundesliga. Klopp: Lewandowski właśnie zaczyna kwitnąć. Bayern? Nie ma takiej możliwości

PRZEGLĄD PRASY. - Nie ma takiej możliwości. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie - mówi o plotkach na temat transferu Roberta Lewandowskiego do Bayernu Monachium trener Borussii Dortmund, Juergen Klopp w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Profil Sport.pl na Facebooku - 40 tysięcy fanów. Plus jeden? 

W środę "Bild" doniósł, że przedstawiciele Lewandowskiego i Bayernu przeprowadzili pierwsze, udane negocjacje. Informacje te potwierdził w dwóch źródłach Sport.pl.

O ewentualnych przenosinach Polaka wypowiedział się dyrektor Borussii, Hans-Joachim Watzke, który zapewnił, że Borussia nie sprzeda Lewandowskiego za żadne pieniądze.

Gilewicz: Lewandowski nie miałby szans na grę w pierwszym składzie Bayernu

W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Klopp stwierdza to samo, co Watzke. - Nie ma takiej możliwości. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Jakbym miał oceniać wszystkie tego typu plotki, to nie miałbym czasu na prowadzenie zespołu - mówi.

Według Kloppa dla Lewandowskiego jedynym wyjściem jest pozostanie w Borussii. - On sam uważa, że jeszcze mu trochę brakuje do maksimum. Ja natomiast uważam, że jest dopiero w połowie drogi na szczyt - stwierdził Klopp.

- Dziennikarzom, którzy byli z nami na zgrupowaniu w Hiszpanii powiedziałem nawet, że jest jak piękny kwiat, który właśnie zaczyna kwitnąć - dodał.

Lewandowski w Bayernie?

Bild: Lewandowski blisko Bayernu Monachium

Jaka jest wiarygodność "Bilda"?

"Nie puścimy Lewandowskiego za żadne pieniądze"

"Robert, nie ruszaj tyłka z Dortmundu!"

Robert Lewandowski jak Mario Gomez?

Gol Lewandowskiego w sparingu

Lewandowski do FC Hollywood?

Snajperskie rekordy Polaków w Bundeslidze. Kogo goni Lewandowski?  ?

Więcej o: