Bundesliga. Sensacje w Pucharze Niemiec

Bayer Leverkusen i Werder Brema odpadły z rozgrywek o Puchar Niemiec już w pierwszej rundzie.

Tysiące fanów nie mogą się mylić. Facebook.com/Sportpl ?

W pierwszym meczu pod wodzą nowego trenera Robina Dutta wicemistrz Niemiec przegrał w niesamowitych okolicznościach z beniaminkiem drugiej ligi Dynamem Drezno. Bayer prowadził po 50 minutach 3:0 (dwa razy trafił Derdiyok, raz Schürrle), a mimo to przegrał 3:4 po dogrywce. Dla zwycięzców w regulaminowym czasie gry trafiali Schuppan (68. minuta) oraz dwa razy Koch (70. i 87.), a w dogrywce w 117. minucie Schnetzler.

Z teoretycznie jeszcze słabszą drużyną - trzecioligowym Heidenheim - przegrał Werder Brema. Klub z Bundesligi prowadził od 33. minuty 1:0 (gola zdobył Markus Rosenberg), ale w drugiej połowie dał sobie strzelić dwa gole w dwie minuty. Najpierw w 57. minucie do remisu doprowadził Christian Sauter, a chwilę później zwycięstwo gospodarzom zapewnił Marc Schnatterer.

UEFA ogłosiła listę 10 najlepszych piłkarzy w Europie. Kto zwycięży?