Wenger: Fabregas i Nasri zagrają w Arsenalu

Menedżer Arsenalu Londyn Arsene Wenger jest pewny, że Cesc Fabregas i Samir Nasri będą występować na Emirates Stadium w przyszłym sezonie.

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

Po co Barcelonie Cesc Fabregas? Przecież trafi na ławkę

Jak co roku, kapitan "Kanonierów" jest łączony z transferem do Barcelony, której jest wychowankiem. Jak co roku, oba kluby nie mogą dojść do porozumienia. Fabregas na razie pojechał na obóz przygotowawczy z kolegami z Arsenalu.

Na Samira Nasriego, który rozegrał bardzo dobry poprzedni sezon, chrapkę mają Manchester United i Manchester City. Francuzowi za rok kończy się kontrakt i nadal nie wiadomo czy go przedłuży.

Mimo wszystkich plotek, obficie dostarczanych przez angielskie media, Arsene Wenger jest optymistą i uważa, że w następnym sezonie nadal będzie mógł korzystać z usług obu swoich gwiazdorów.

Drużyna Arsenalu przebywa obecnie na przedsezonowym tourne po Azji. Na konferencji prasowej w Kuala Lumpur Francuz powiedział telewizji Sky, że "Fabregas nadal kocha swój klub. Wszyscy znamy historię z Barceloną, która ciągnie się od lat, ale teraz musimy skupić się na przygotowaniach do sezonu. Oby z Ceskiem - dodał Wenger.

Francuz zapytany o sprawę Nasriego odparł: Pytacie mnie czy będzie z nami w następnym sezonie? Odpowiadam "tak". Inną sprawą jest przedłużenie kontraktu. Mam nadzieję, że go przedłuży, ale nie tylko ja o tym decyduje.

Sportowe zdjęcia dnia - niedziela [GALERIA]

 

Kłopoty finansowe Milanu?  ?

Więcej o: