Premier League. O'Shea odchodzi z Manchesteru. Brown też

John O'Shea, który przez ostatnie 12 sezonów był zawodnikiem Manchesteru United zmienia klub. Jak podały w środę angielskie media, Irlandczyk wraz ze swoim kolegą z zespołu Wesem Brownem przenosi się do Sunderlandu.

O'Shea w czwartek rano stawił się na Wearside i po przejściu testów ma zostać sfinalizowany jego transfer. W środę wieczorem "Czarne Koty" sprawdzały też stan zdrowia Browna, który ma być drugim obrońcą Manchesteru, jaki zasili ich zespół.

Oprócz nich na Stadium of Light miał przenieść się jeszcze Darron Gibson. Manchester zgodził się na proponowaną przez "Czarne Koty" kwotę 12 milionów funtów za całą trójkę, ale ostatecznie do transferu Gibsona najprawdopodobniej nie dojdzie ze względu na jego wymagania finansowe.

O'Shea jest wychowankiem "Czerwonych Diabłów" i spędził w tym klubie całą karierę. W drużynie Aleksa Fergusona rozegrał 255 spotkań. W tym czasie wystąpił również w 70 meczach reprezentacji Irlandii. W nadchodzącym sezonie miałby problemy z miejscem podstawowym składzie United. Niedawno klub podpisał kontrakt z młodym Philem Jonesem. Oprócz tego, od dłuższego czasu wyższe notowania od Irlandczyka ma u Fergusona inny defensor - Chris Smallling.

Jak szejkowie inwestują w wielki sport

 

Premier League. Znany piłkarz oferuje swoje usługi na Youtube ?