Premier League. Manchester City: Nie ma ofert dla Teveza

We wtorek Argentyńczyk poinformował opinię publiczną, że chce opuścić Manchester City. - Carlos Tevez jest piłkarzem naszego klubu przez następne trzy lata. Poza tym nie otrzymaliśmy w jego sprawie żadnych propozycji kupna - brzmi odpowiedź ?The Citizens?.

Carlos Tevez, który do "The Citizens" trafił w grudniu z Manchesteru United, po zakończeniu sezonu wystosował oświadczenie skierowane do klubu, dziennikarzy i kibiców: - Bardzo żałuję, ale muszę poinformować Manchester City, że chcę odejść. Chciałbym zaznaczyć, że mam wielki szacunek do klubu, kibiców i właściciela Sheikh Mansoor, który zawsze bardzo mnie cenił. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją te trudne dla mnie okoliczności. Życie bez moich dzieci w Manchesterze jest dla mnie bardzo ciężkie. Wszystko co robię, robię dla Katie i Florencji. Muszę być bliżej i spędzać z nimi więcej czasu - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Kolejne gwiazdy opuszczą Arsenal? Zobacz kto

 

Myśli o opuszczeniu, bądź też zmianie klubu Argentyńczyka studzi wtorkowa wypowiedź rzecznika prasowego Manchesteru: - Carlos Tevez jest piłkarzem naszego klubu przez następne trzy lata. Poza tym nie otrzymaliśmy w jego sprawie żadnych propozycji kupna.

W sezonie 2010/2011 27-letni Argentyńczyk został królem strzelców Premier League, strzelając 20 bramek.

Chcę odejść - oświadczył Carlos Tevez ?

Więcej o: