Piłka nożna. Fabregas w Barcelonie jeszcze w tym tygodniu?

Pomocnik Arsenalu Londyn Cesc Fabregas jest coraz bliższy podpisania kontraktu z Barceloną. We wtorek piłkarz ma spotkać się z Arsene Wengerem, aby otwarcie wyjawić chęć odejścia z klubu po spędzeniu ośmiu lat w Londynie. Do transferu miałoby dojść jeszcze w tym tygodniu.

W poniedziałek Fabregas odwiedził boisko treningowe Arsenalu w celu przejścia przedsezonowych testów wydolnościowych. Wtorek będzie dla pomocnika reprezentacji Hiszpanii dniem spotkania z menedżerem Arsenalu Arsene Wengerem. Fabregas ma otwarcie powiedzieć o chęci odejścia z klubu.

Mówi się, że Fabregas będzie kosztował Barcelonę okrągłe 40 milionów funtów, jednak humor katalońskich działaczy poprawia fakt, iż do zatrudnienia Hiszpana może dojść jeszcze w tym tygodniu.

Po co Barcelonie Cesc Fabregas? Przecież trafi na ławkę

Negocjacje mają zostać przyspieszone, ponieważ we wtorek z turnieju Copa America wraca prezes Barcelony Sandro Rosell. To on, dzięki dobrym kontaktom z dyrektorem wykonawczym Arsenalu, ma doprowadzić do powrotu Fabregasa na Camp Nou. Hiszpański pomocnik grał w barwach Barcelony jako junior, jednak w wieku 16 lat przeniósł się do Londynu.

Barcelona od dłuższego czasu chce mieć Fabregasa w swoich szeregach. Zeszłego lata transfer opiewający na 36 milionów funtów zablokował Arsene Wenger.

Najlepsze transfery. Jak zarobić dwa tysiące procent, albo więcej

Więcej o: