Premier League. Modrić chce przejść do Chelsea

Luka Modrić dobrze czuje się w Londynie, ale chciałby odejść z Tottenhamu do jego lokalnego rywala Chelsea. Koguty jak na razie odrzuciły jednak pierwszą ofertę The Blues opiewającą na 22 miliony funtów.

Chorwackim rozgrywającym zainteresowane są także Manchester United i Manchester City, sam Modrić powiedział jednak, że wolałby zostać w Londynie, jednak nie na White Hart Lane.

- Jeśli ktoś się zgłosi i oferta będzie dobra dla mnie oraz możliwa do zaakceptowania dla mojego klubu, wtedy chciałbym odejść - powiedział Chorwat angielskiemu Daily Mail.

- Chciałbym opuścić Tottenham w przyjacielskiej atmosferze. Kibice traktowali mnie bardzo dobrze i świetnie się tu czułem przez cały swój pobyt, ale teraz jest już czas rozejrzeć się za innym klubem - deklaruje Modrić. - Doszedłem do porozumienia z prezesem (Danielem Levym - mariw). Kiedy podpisywałem nowy kontrakt obiecał mi, że jeśli inny zespół zgłosi się po mnie, to oferta zostanie rozważona.

Pomocnik nie chce jednak zachować się nie fair w stosunku do Tottenhamu. - Nie poproszę o transfer, to wykluczone. To byłby brak szacunku, mam nadzieję, że zdołają dojść do porozumienia, które usatysfakcjonuje wszystkich.

- Chelsea to wielki klub z ambitnym właścicielem. Grają tam doskonali zawodnicy i wszyscy mają ambicję, by walczyć o mistrzostwo i zwycięstwo w Lidze Mistrzów - komplementuje Modrić. - Chcę dalej mieszkać w Londynie, ja i moja rodzina świetnie się tu czujemy.

Najlepsze transfery w historii

 

Transfery. Gervinho ustalił warunki kontraktu z Arsenalem ?

Więcej o: