Premier League. Arsenal obawia się odejścia Nasriego i Clichy'ego

Władze Arsenalu Londyn obawiają się, że oprócz Cesca Fabregasa mogą stracić jeszcze dwóch swoich kluczowych zawodników, którym za rok kończą się kontrakty. Samirem Nasrim poważnie zainteresowany jest Manchester United, natomiast Gael Clichy łączony jest z Liverpoolem

Odejście Fabregasa do Barcelony jest już prawie rozstrzygnięte, natomiast władze Arsenalu chcą zrobić co w ich mocy, by zatrzymać zwłaszcza Nasriego. Zaznaczają, że są otwarci na negocjowanie nowych kontraktów zarówno z nim jak i z Clichym.

Jeśli "Kanonierzy" chcą przerwać swoją serię sześciu sezonów bez jakiegokolwiek trofeum, to muszą zatrzymać obu tych piłkarzy. Grający od 2008 roku w Arsenalu Nasri zaczął niedawno mówić publicznie o swojej niepewnej przyszłości na "The Emirates", nie wykluczając nawet przejścia do MU. Były piłkarz OM strzelił 15 goli w ostatnim sezonie, prezentując wyśmienitą formę w rundzie jesiennej.

Z kolei francuski boczny obrońca jest najdłużej grającym w Arsenalu piłkarzem z obecnego składu - gra tam nieprzerwanie od 2003 roku.

Wzmocnienia Arsenalu nie powalają, tym bardziej powinno mu zależeć na zatrzymaniu tej dwójki. Kupiono jak na razie 19-letniego Carla Jenkinsona z Charlton, a w planach jest sprowadzenie belgijskiego pomocnika Edena Hazarda oraz Gervinho - obaj z francuskiego Lille.

Angielskie kluby i Roma walczą o nastoletniego Belga z Anderlechtu ?

Więcej o: