Rooney pokazał się po przeszczepie włosów

Wayne Rooney w ubiegły weekend postanowił poddać się przeszczepowi włosów w renomowanej klinice przy Harley Street. Napastnik Manchesteru United poinformował o tym na Twitterze, a już w poniedziałek ujawnił pierwsze zdjęcie z efektami operacji. - Jestem zachwycony rezultatem - podzielił się z fanami.

Rooney postanowił nie ukrywać zabiegu, bo jak twierdził, i tak nie dałoby się tego nie zauważyć. - Wiesz, że to drażliwy temat - odpowiadał w ubiegłym miesiącu Anglik na zaczepki o fryzurę jednego z kolegów na Twitterze.

- Przecież nie mogę świecić łysiną w wieku 25 lat - pisał już w czerwcu, tłumacząc decyzję o poddaniu się zabiegowi.

- Jestem zachwycony rezultatem - podzielił się z 784 tys. śledzącymi jego profil użytkownikami przy okazji zademonstrowania zdjęcia z poprawionym wizerunkiem. - Hej, Oto moja głowa, ale potrzeba kilku miesięcy, by coś urosło. Ciągle też trochę krwawi, ale to normalne.

Rooney dołączył tym samym do grona sportowców, którzy poddali się podobnemu zabiegowi. Są w tym gronie m.in. Michael Vaughan, Graham Gooch, Austin Healey i Shane Warne.

- Tylko nie zacznij nosić damskiej opaski do włosów - natychmiast zareagował na zmianę Rio Ferdinand, który jest zawziętym użytkownikiem Twittera. - Zaraz będziesz w reklamach head&shoulders! Mam nadzieję, że się uda. Powodzenia!

Nawet żona Rooneya - Collen podzieliła się wrażeniami. - Tak, Wayne już ma zrobione włosy. To jego decyzja, ja go o to nie prosiłam, jak się ostatnio mówiło. Cieszę się razem z nim, będzie świetnie wyglądał.

Euro coraz bliżej! Odwiedź nasz specjalny serwis! ?

 

Twoi znajomi już nas lubią. Sprawdź którzy na Facebook.com/Sportpl ?

Więcej o: