Premier League. Berbatow chce zostać w Manchesterze

Dymitar Berbatow przyznał, że zostanie w Manchesterze United na kolejny rok. Bułgar chce skończyć spekulacje na temat jego transferu z Old Trafford - podaje bułgarska prasa.

Masz dla nas temat? Propozycję? Zgłoś to na Facebook.com/Sportpl ?

Berbatow nie zmieścił się do meczowej kadry na finał Ligi Mistrzów. Angielskie media podały, że piłkarz jest skonfliktowany z Alexem Fergusonem i wkrótce opuści klub. Sam piłkarz zaprzeczył doniesieniom mediów i w wywiadzie dla bułgarskiej gazety "24 godziny" stwierdził, nie planuje odejścia z Old Trafford.

- Jestem piłkarzem Manchesteru United i będę dumny jeżeli wypełnie kontrakt do końca. Każdy ma w pewnym momencie problemy w klubie, ale zawsze chcę walczyć o miejsce w pierwszym składzie. Ja się nigdy nie poddaje - powiedział król strzelców zakończonego sezonu Premier League,

Były kapitan reprezentacji Bułgarii zaprzeczył informacjom, jakoby miał zbojkotować mecz finału Ligi Mistrzów na Wembley. Dziennikarze nie mogli go znaleźć na trybunach stadionu.

- Obserwowałem mecz w szatni. Byłem zawiedziony faktem, że trener nie desygnował mnie do osiemnastki meczowej. Nie potrafiłem ukryć swoich uczuć, a nie chciałem by ktokolwiek mnie widział w takim stanie. Ale to była suwerenna decyzja menedżera. Ból jaki odczułem na Wembley nie może jednak doprowadzić do tego bym się poddał. Odwrotnie - powinien zmobilizować mnie do dalszej pracy.

Zawód piłkarza spotęgowała porażka jego drużyny. Berbatow nie traci jednak nadziei na kolejne sukcesy. - Za rok pojawi się kolejna szansa. Będę próbował dopóki nie skończę kariery - zakończył najlepszy strzelec Manchesteru United w tym sezonie Premier League.

Potentat z F1 kupi West Ham United? ?

Więcej o: