Premier League. Evra namawia Nasriego do gry dla Manchesteru

Patrice Evra radzi Samirowi Nasriemu, by ten dołączył do Manchesteru United. Pomocnik Arsenalu Londyn jeszcze nie przedłużył kontraktu z klubem z Emirates Stadium, bo negocjacje utknęły w martwym punkcie. Jego rodak, grający w barwach mistrza Anglii, chętnie widziałby Nasriego w szeregach swojego zespołu.

Negocjacje przedłużenia umowy 23-letniego Francuza z "Kanonierami" utknęły w martwym punkcie już na początku sezonu. Obecnie sprawa znowu nabrała tempa i Samir Nasri od kilku tygodni jest przymierzany do Manchesteru United. Sir Alex Ferguson odmówił komentowania doniesień na wtorkowej konferencji prasowej, ale jego podopieczny Patrice Evra powiedział, że Nasri byłby na Old Trafford ciepło przyjęty.

- Nic nie wiem o naszym zainteresowaniu Nasrim. Tak czy inaczej, powinien zdawać sobie sprawę, że jeśli zdecyduje się na dołączenie do zespołu, nie może popełnić błędu - powiedział obrońca Manchesteru dla "L'Equipe ".

- Każdego roku grasz, żeby zdobywać trofea. To jest zwyczaj Manchesteru United. Tutaj ma się gwarancję, że coś się osiągnie. Jestem z tym klubem od pięciu lat i nawet nie pamiętam, ile zdobyłem trofeów... 13, 15? "Mały Książe" [pseudonim Nasriego - przyp. red.], jeśli chcesz być królem, wiesz, gdzie masz iść - zakończył Evra.

Do Arsenalu Nasri dołączył w 2008 roku. Jego obecny kontrakt obowiązuje do lata 2012.

Ferguson potwierdza - De Gea w Manchesterze ?

Więcej o: