Fabiański: Walka o miejsce ze Szczęsnym zacznie się od nowa

PRZEGLĄD PRASY. Łukasz Fabiański powoli wraca do zdrowia po kontuzji barku i zapowiada, że przed nowym sezonem walka o miejsce w bramce Arsenalu zacznie się od nowa. - Będę gotowy na tę rywalizację i latem wszystko się może zdarzyć - mówi w wywiadzie dla piątkowego Super Expressu.

26-letni Fabiański przechodzi obecnie rehabilitację i powoli zaczyna ruszać uszkodzoną ręką. Na boisko wróci prawdopodobnie za półtora miesiąca, tuż przed obozem przygotowawczym do nowego sezonu.

Fabiański daje do zrozumienia, że Wojeciech Szczęsny nie może być pewny miejsca w bramce Arsenalu w przyszłym sezonie. Były piłkarz Legii jest świadomy pozycji jaką w klubie wyrobił sobie ostatnio Szczęsny, ale nie składa broni. - Myślę, że przed nowym sezonem cała walka zacznie się od nowa. Będę gotowy na tę rywalizację - mówi w wywiadzie .

Wszystko wskazuje na to, że polski bramkarz chce zostać w Londynie na następny sezon. W ostatnim czasie brytyjskie media donoszą jednak, że Arsene Wenger szuka drugiego bramkarza, który miałby być zastępcą Szczęsnego. Czy oznacza to, że Fabiański bez przeszkód będzie mógł opuścić Emirates Park?

To jakiś absurd - o zarzutach prasy mówi Ireneusz Jeleń  ?

Więcej o: