Liga angielska. Nasri chce ogromnych pieniędzy

Mimo zaoferowanej przez Arsenal Londyn pensji na poziomie 90 tysięcy funtów tygodniowo, Samir Nasri wciąż zwleka z podpisaniem nowego kontraktu. Według serwisu goal.com, Francuz liczy na jeszcze większe pieniądze.

Umowa utalentowanego piłkarza wygasa za 14 miesięcy, ale Arsenal już podjął kroki w celu jej przedłużenia o kolejne pięć lat. Jak donoszą brytyjskie media, wicelider ligi angielskiej zaoferował Francuzowi 90 tysięcy funtów tygodniowo, co uczyniłoby go drugim najlepiej zarabiającym w historii graczem "Kanonierów".

Nasri jak dotąd nie podpisał nowego kontraktu. Serwis goal.com sugeruje, że ma to związek z gigantycznymi oczekiwaniami finansowymi piłkarza. Chciałby zarabiać tyle, ile gwiazdor linii pomocy Arsenalu - Cesc Fabregas. Hiszpan za tydzień pracy w Londynie zgrania 110 tysięcy funtów.

Nasri wkrótce może mieć w ręku kartę przetargową. 17 kwietnia ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu na najlepszego zawodnika ligi, którego wybiera PFA (stowarzyszenie zawodników). Francuz jest w gronie siedmiu nominowanych, oprócz niego o nagrodę walczą: Gareth Bale, Carlos Tevez, Scott Parker, Charlie Adam, Rafael van der Vaart i Nemanja Vidic.

Nasri ma spore szanse na zwycięstwo, dzięki czemu mógłby wynegocjować od Arsenalu jeszcze większe pieniądze. Brytyjskie media uważają, że piłkarz nie chce opuszczać Londynu, liczy po prostu na wyższe zarobki.

Kosztowna zabawka - Chelsea Londyn ?

Więcej o: