Balotelli ciskał w kolegów rzutkami. City zamierza to sprawdzić

Manchester City zamierza sprawdzić doniesienia mediów jakoby Mario Balotelli miał ciskać w młodszych kolegów rzutkami z metalowym zakończeniem. - Nudziłem się - bezczelnie przyznał piłkarz. Klub zamierza porozmawiać z młodym Włochem i wyciągnąć wnioski.

Brytyjski dziennik Independent opisał w poniedziałek nową zabawę włoskiego piłkarza. Balotelli co najmniej raz próbował trafić młodszego kolegę w centrum szkoleniowym klubu w Carrington. Piłkarzowi nic się nie stało. Czytaj więcej

- City zamierza przeprowadzić dochodzenie w celu całkowitego zrozumienia zachowania Balotelliego. Chcemy dowiedzieć się dlaczego ciskał rzutkami i dać mu szansę na wyjaśnienie swojego zachowania, zanim zdecydujemy się na sankcje - czytamy w oświadczeniu klubu.

- Roberto Mancini także chce usłyszeć usprawiedliwienie piłkarza zanim porozmawia z właścicielami klubu.

Trasfer 20-letniego napastnika do Manchesteru od początku budził kontrowersje. Piłkarz sprawiał problemy już we Włoszech. Tuż po podpisaniu umowy z angielskim klubem w sierpniu 2010 roku, zawodnik brał udział w wypadku samochodowym na przedmieściach Manchesteru. Nie odniósł w nim obrażeń, uszkodził jednak swój samochód - Audi A8.

W City zawodzi także na boisku. W 20 meczach The Citizens uzbierał już 9 żółtych i 2 czerwone kartki.

Mourinho był o włos od objęcia kadry Anglii  ?

Więcej o: