Premier League. Pewne zwycięstwo Manchesteru United

Manchester United w sobotę pewnie pokonał w wyjazdowym meczu Wigan. Dzięki zwycięstwu 4:0 Czerwone Diabły mają już cztery punkty przewagi nad Arsenalem. Bohaterem dnia został jednak Ashley Young, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę, a jego Aston Villa pokonała Blackburn 4:1.

Zobacz zwycięstwo Manchesteru na Z czuba.tv ?

Już po siedemnastu minutach meczu na DW Stadium Javier Hernandez bez problemu wykończył świetne podanie od Naniego. Także drugie trafienie było dziełem Meksykanina, który tym razem wykończył piękną dwójkową akcję z Waynem Rooneyem.

Napastnik reprezentacji Anglii podwyższył na 3:0 w 84. minucie. Sytuację miał najprostszą z możliwych - po zagraniu wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Dimitara Berbatowa znalazł się przed pustą bramką. Wynik meczu ustalił inny rezerwowy Fabio, wykończając dośrodkowanie Darrena Fletchera.

Swoją przewagę nad strefą spadkową do pięciu punktów powiększyła Aston Villa, która pokonała Blackburn Rovers 4:1. Bohaterem spotkania został Ashley Young, który zdobył pierwszego i ostatniego gola oraz asystował przy trzecim.

Podbudowane niedawnym zwycięstwem 3:1 nad Tottenhamem Blackpool pojechało do Wolverhamptonu na mecz z miejscowymi Wilkami. Nadzieje beniaminka już w trzeciej minucie rozwiał Matt Jarvis, a gdy tuż przed przerwą z boiska został wyrzucony DJ Campbell wiadomo było, że goście już w tym meczu swojego dorobku punktowego nie poprawią. Ostatecznie skończyło się na porażce 0:4.

W bardzo młodym wieku zmarł były obrońca Tottenhamu ?