Bundesliga. Chelsea zainteresowana piłkarzem Borussii Dortmund

Niewykluczone, że lider Bundesligi straci zimą jednego ze swoich najważniejszych zawodników. Jak podają angielskie media, powołując się na niemiecki dziennik Bild, Chelsea jest poważnie zainteresowana Nevanem Suboticiem. Na jego transfer chce przeznaczyć aż 17 milionów funtów.

Działacze londyńskiego klubu ujawnili, że rozpoczęli rozmowy w sprawie pozyskania zawodnika. W wyścigu o piłkarza mogą mieć jednak mocnych konkurentów. Chrapkę na Serba ma jeszcze Real Madryt, Manchester United, Arsenal i Manchester City. Kluby te od dłuższego czasu śledzą grę zawodnika i gdy dowiedzą się, że Chelsea rozpoczęła "podchody" włączą się pewnie do batalii o jego pozyskanie.

Menedżerowi Carlo Ancelottiemu zależy na wzmocnieniu pozycji środkowego obrońcy. Przed sezonem do Realu przeszedł wieloletni defensor londyńczyków - Ricardo Carvalho. W ostatnich miesiącach z kontuzjami zmagają się podstawowi stoperzy - John Terry i Alex. Jak pisze Bild, mistrzowie Anglii chcą przeznaczyć na transfer 22-latka 17 milionów funtów.

W zeszłym miesiącu władze niemieckiej drużyny oznajmiły jednak, że Subotić nie jest zainteresowany zmianą barw w najbliższym czasie.

Bundesliga. Piszczek: zaczynamy od zera ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.