Premier League. Kenny Dalglish: Zanim pobiegniemy, musimy iść

- Kiedy zostałem poproszony o objęcie Liverpoolu, nie było możliwości, że okażę brak szacunku i powiem ?nie? - mówi nowy trener Liverpoolu Kenny Dalglish. To on, jako napastnik, a potem menadżer, był jednym ze współtwórców sukcesów klubu w latach osiemdziesiątych.

TYPUJ WYNIKI PREMIER LEAGUE

- Ciągle słyszę różne historie, że przyszedłem i rozstawiam wszystkich po kątach. Ale gdy w sobotni poranek odebrałem telefon z pytaniem czy zostanę trenerem, zgoda była oczywista - mówi Dalglish. - Nie ma żadnych warunków, ani klauzul. Wróciłem by pracować w klubie, któremu ja i moja rodzina jesteśmy bezgranicznie wdzięczni za wszystko co dla nas zrobił - dodaje.

Dalglish zastąpił jako menadżer Liverpoolu Roya Hodgsona. Musi wyciągnąć klub z największych kłopotów od lat. Liverpool jest w Premier League dopiero dwunasty. - Zanim zaczniemy biec, musimy zacząć iść. Trzeba wygrać tyle meczów ile to będzie możliwe. Zawsze twierdziłem, że wszystko co mogę obiecać, to że dam z siebie wszystko. Jeśli to wystarczy, to soboty będą niedługo dla kibiców dużo szczęśliwsze.

Zmiana trenera w Liverpoolu ?

Więcej o: