Michael Owen: Pozycja Liverpoolu nie jest zaskakująca

- Zupełnie mnie to nie dziwi. Ich pozycja w tabeli odzwierciedla zmiany jakie teraz przechodzi zespół. W dodatku niedawno zmienił się właściciel - skomentował fatalne wyniki swojego byłego klubu napastnik Manchesteru United Michael Owen. Jego zespół w niedzielę wyeliminował Liverpool w IV rundzie Pucharu Anglii wygrywając 1:0.

Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

32-letni Owen jest wychowankiem Liverpoolu, w którym grał do 2004 r. i zdobył m.in. Puchar Anglii, Puchar Ligi i Puchar UEFA. Od 2009 r. jest rezerwowym w United.

- Odkąd 10 lat temu grałem w Liverpoolu wszystko się zmieniło. Poza dwoma piłkarzami zmieniono nawet lekarzy i sztab medyczny. Może przez te ostatnie dziesięć lat zabrakło w klubie liverpoolczyków? - zastanawia się piłkarz. - Liverpool opiera się na kilku gwiazdach. Jeśli złapią kontuzję, gra drużyny się sypie - dodaje. - Jeżeli przyczyna problemów byłaby jedna, to naprawienie jej nie byłoby trudne. Przyczyn jest jednak na pewno więcej.

Liverpool zajmuje 12 miejsce w Premier League ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. w zeszłym tygodniu z powodu słabych wyników zwolniono trenera Roya Hodgsona. Drużynę ma ratować jego następca, była gwiazda Liverpoolu Kenny Dalglish.

Thierry Henry ? trenuje z Arsenalem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.