Henry trenuje z Arsenalem

Thierry Henry powrócił do treningów ze swoim byłym klubem - Arsenalem Londyn. Była gwiazda Kanonierów przygotowuje się w Anglii do startu nowego sezonu MLS.

Henry, który w Londynie spędził najlepsze lata swojej kariery (1999-2007), strzelił dla Arsenalu 226 bramek. Obecnie Francuz występuje w lidze amerykańskiej, gdzie broni barw New York Red Bulls.

W 2007 roku Henry opuścił Premier League i przeniósł się do Barcelony. Po zakończeniu poprzedniego sezonu Primera Division podpisał kontrakt z klubem z MLS.

"Thierry Henry wraca do Arsenalu" - tytułuje artykuł oficjalna strona "Kanonierów". - Legenda powróciła do Londynu w poniedziałek, aby trenować ze składem Arsena Wengera. Krótkoterminowy związek ma pozwolić mu w poprawie formy fizycznej przed startem sezonu MLS, który zacznie się w marcu - czytamy w rozwinięciu.

Henry po dołączeniu w zeszłym roku do New York Red Bulls pomógł drużynie awansować do play-offów. Jego zespół odpadł z rywalizacji w o mistrzostwo MLS w starciu z San Jose Earthquakes.

Wichniarek znowu trafi do Bundesligi?  ?

Więcej o: