Premier League. Trzy wielkie nazwiska na liście życzeń Chelsea

Roman Abramowicz planuje przeznaczyć duże pieniądze na wzmocnienia w zimowym okienku transferowym. Na celowniku Carlo Ancelottiego według brytyjskich mediów są ponoć Kaka, Pato oraz Sergio Aguero z Atletico Madryt.

Dziennik The Telegraph donosi, że wielkie styczniowe plany mają polepszyć sytuację The Blues w tabeli. Abramowicz nie nie myśli o zwolnieniu Carlo Ancelottiego. Chce mu dostarczyć świeżej krwi. Na liście życzeń Włocha znajduje się ponoć trzech piłkarzy.

Kaka

28-letni Brazylijczyk jest d o stycznia wyłączony z gry po kontuzji kolana. Jose Mourinho czeka na powrót Kaki do składu Królewskich, nazywając go "największym zimowym transferem Realu". O byłego piłkarza Milanu bije się także Manchester City, który podobno zamierza zaproponować za niego nawet 100 milionów funtów.

Pato

Kolejny Brazylijczyk, który być może już wkrótce zasili szeregi The Blues. Już w poprzednim okienku transferowym Pato był łączony z Chelsea, która wtedy miała wyłożyć na niego 45 milionów funtów. Na razie strzela jednak bramki dla AC Milan.

Sergio Aguero

Gwiazda Argetyny i Atletico Madryt w wieku 22 lat jest już nazywany "nowym Maradoną" (dodatkowo jest mężem córki "boskiego Diego"). W Madrycie z powodzeniem zastępuje Fernando Torresa. Chelsea ma zaoferować Hiszpanom 22 miliony funtów za młodego gwiazdora.

Torres chce opuścić Manchester City  ?

Więcej o: