Premier League. Rio Ferdinand krytykuje snoods: Zdzielcie mnie po twarzy

Rio Ferdinand na Twitterze skrytykował nową modę, jaka zapanowała wśród piłkarzy Premier League. Obrońcy Manchesteru United nie podobają się szaliki, nazywane przez Anglików snoods. - Nie zobaczycie żadnego z piłkarzy MU noszącego to coś - zapowiedział 32 - latek.

Gdy zaczął w nim pojawiać się Carlos Tevez, a później Samir Nasri z Arsenalu, w mediach rozgorzała dyskusja, jak nazywać kawałek materiału pod szyją piłkarzy, mający sprawić, żeby było cieplej. Stanęło na snood.

"Nie będziemy ich nosić. W ogóle kto nazwał snoody snoodami, co za durna nazwa na szalik" - napisał na Twitterze Ferdinand. Piłkarz skrytykował też noszących rękawiczki i getry.

"Jeśli kiedyś pojawię się w rękawiczkach, będziecie mogli zdzielić mnie po twarzy. A jeśli kiedyś pojawię się na boisku, tak jak Eboue w rajstopach, to poproszę bramkarza, aby wykopał moją głowę w powietrze, niczym piłkę" - napisał piłkarz.

Defensor "Czerwonych diabłów" podczas meczu grupowego Ligi Mistrzów z Valencią doznał urazu uda. Mimo to ma nadzieję, że do poniedziałkowego ligowego spotkania z Liverpoolem wydobrzeje i wybiegnie na murawę.

Almunia chce wrócić do Hiszpanii. Szansa Fabiańskiego

Więcej o: