Premier League. Carragher będzie musiał przejść operację

Jamie Carragher będzie musiał przejść operację wybitego barku i nie zagra przez trzy miesiące. - Jestem pewien, że wrócę na boisko przed końcem sezonu - deklaruje obrońca Liverpoolu.

- To bardzo zła wiadomość - powiedział trener 'The Reds' Roy Hodgson, komentując kontuzję Jamiego Carraghera. - Teraz będziemy grać bez niego i bez Stevena Gerrarda, a oni są siłą napędową naszej drużyny - dodał.

Gdy Hodgson wypowiadał te słowa, wydawało się, że obrońca będzie pauzował miesiąc. Szczegółowa diagnoza okazała się jednak bardziej niepomyślna.

- Przejdę operację pod koniec tygodnia - poinformował zawodnik na oficjalnej stronie klubu po prześwietleniu.- Średnia absencja w takim przypadku to 12 tygodni. Chciałbym wrócić na boisko wcześniej, ale muszę się upewnić, że będzie to możliwe. Wrócę najpewniej w końcu lutego lub w marcu - powiedział Carragher.

- To dla mnie trudne, kiedy jestem kontuzjowany. Nie działo się to często, z czego jestem szczęśliwy, może teraz dopadł mnie w końcu pech - powiedział były reprezentacyjny obrońca, który kontuzji doznał w 450. występie w Premier League.

Operacja może być też konieczna w przypadku Gonzalo Higuaina

Więcej o: