Premier League. Babel: Benitez zakazał mi dodatkowych treningów

Piłkarz Liverpoolu Ryan Babel zdradził, że były już trener "The Reds" zabraniał mu przeprowadzania dodatkowych treningów. "Błagałem go o to wiele razy, ale to po prostu nie było dozwolone" - napisał napastnik na swoim Twitterze.

Reprezentant Holandii po transferze z Ajaxu Amsterdam w 2007 roku, nie mógł odnaleźć dobrej formy, jaką prezentował w Eredivisie. Piłkarz, który kosztował wówczas 11,5 miliona euro, nie grał zbyt często za kadencji Beniteza, a sytuacja niewiele się zmieniła od kiedy trenerem jest Roy Hodgson. Pojawiły się już sugestie, że Babel może opuścić Anfield Road w styczniowym okienku transferowym.

24-latek twierdzi jednak, że jego brak formy można wytłumaczyć brakiem odpowiedniej kondycji za rządów Beniteza pracującego obecnie w Interze Mediolan. Na swoim Twitterze Babel napisał: "Nie miałem od byłego trenera zgody na przeprowadzanie dodatkowych treningów. Było tak nawet wtedy, gdy nie znajdowałem się w pierwszym składzie".

"Błagałem go o to wiele razy, ale to po prostu nie było dozwolone. w trakcie sezonu nie trenuje się bardzo ciężko, gdyż jest dużo gier, więc podczas większość sesji nie zdołaliśmy się nawet spocić. Gdy jednak chciałem wykonać jakąś dodatkową pracę, o którą prosiłem każdego kolejnego dnia, to niestety nie dostawałem zgody" - czytamy we wpisie napastnika.

Inter Beniteza uratowany - awansował do 1/8 finału LM ?

Więcej o: