Premier League. Kuszczak odejdzie z MU?

Manchester United jest bliski sprowadzenia bramkarza David De Gei z Atletico Madryt - napisał ?The Times?. Hiszpan miałby zostać następcą 40-letniego Edwina van der Sara. Według dziennika Tomasz Kuszczak, obecnie zmiennik Holendra, latem może zostać sprzedany.

20-letni reprezentant hiszpańskiej młodzieżówki może trafić na Old Trafford już w styczniu i zostać następcą 40-letniego van der Sara. MU ma za bramkarza Atletico zapłacić 15 mln funtów. Hiszpańskie media widzą w de Gei następcę Ikera Casillasa w bramce reprezentacji Hiszpanii.

Zdaniem "The Times" wielotygodniowe rozmowy z Hiszpanem są bardzo zaawansowane, bo coraz więcej wskazuje na to, że Holender po tym sezonie zakończy karierę. Dlatego priorytetem na transferowej liście Alexa Fergusona jest znalezienie bramkarza.

Latem z zespołu odszedł Ben Foster (do Birmingham), a menedżer United nie ma zaufania do pełniącego obecnie funkcję rezerwowego bramkarza - Kuszczaka. Według dziennika Polak, który w tym sezonie zagrał cztery mecze w MU, latem może zostać sprzedany.

Zmiennikiem De Gei zostałby Duńczyk Anders Lindegaard z Aalesunds FK. Zdaniem dziennika "The Guardian" Lindegaard ma kosztować 3,5 mln funtów, transfer ma zostać ogłoszony jeszcze w tym tygodniu, a Duńczyk trafiłby na Old Trafford już w styczniu.

Specjalne materiały Sport.pl - zdjęcia, wideo, rankingi POLECAMY!

 

Zastanawiałem się nad trenowaniem Barcelony - Alex Ferguson ?

Więcej o: