Premier League. United na remis z Aston Villą

Po 76. minutach podopieczni Fergusona przegrywali na Villa Park 0:2 i tylko najbardziej optymistycznie nastawieni kibice mogli jeszcze liczyć na zdobycz punktową. Bramki Machedy i Vidica wyrównały jednak stan meczu. Manchester wrócił zza światów.

Bramki z meczu Aston Villa - Manchester na Zczuba.tv ?

Pierwsze 45 minut to wyrównany mecz. Obie drużyny miały swoje okazje. Berbatov w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Friedela, a z drugiej strony boiska bardzo ofiarnie interweniowała obrona Czerwonych Diabłów.

Worek z bramkami rozwiązał w 72. minucie. W polu karnym faulowany był Ashley Young, który sam wymierzył sprawiedliwość strzałem z rzutu karnego. 4 minuty później po kontrze Aston Villi było było już 2:0. Downing posłał ciętą piłkę w kierunku Albrightona, który pewnie pokonał Van der Sara.

Manchester ocknął się w 81. minucie. Pięknym strzałem z linii pola karnego nadzieję gościom dał Macheda. Wyrównanie to efekt wspaniałej akcji Naniego, którą na bramkę zamienił Vidić.

Manchester wywozi z trudnego terenu jeden punkt, co sprawia, że ma ich już 25. W niedzielę podopiecznych Fergusona może wyprzedzić Arsenal, który zmierzy się z Evertonem.

"The Sun": Ogromna podwyżka Szczęsnego  ?