Premier League. Fantastyczny mecz Fabiańskiego. Wenger: Spisał się doskonale!

Fantastyczna postawa Marouane'a Chamakha - strzelca dwóch goli - pozwoliła Arsenalowi zwyciężyć nad Wolverhampton 2:0. Angielskie media podkreślają jednak, że najlepszym zawodnikiem na boisku był Łukasz Fabiański, który świetnymi interwencjami kilkukrotnie ratował swój zespół przed utratą gola

Zobacz skrót meczu Wolves - Arsenal na Zczuba.tv ?

Po porażce 0:1 z Newcastle prasa w Anglii nie pozostawiła suchej nitki na Łukaszu Fabiański. Błąd polskiego bramkarza sprokurował gola dla Srok - jego autorem był Andy Carroll. W meczu z Wolverhampton Fabiański popisał się kilkoma wyśmienitymi paradami i w znaczący sposób pomógł Arsenalowi wygrać ważny pojedynek z Wilkami.

- Myśle, że Fabiański spisał się doskonale, w ostatniej minucie popisał się kapitalną interwencją [przy stanie 1:0 dla Arsenalu - przyp. red.] - powiedział po meczu Arsene Wenger. - On był zawiedziony swoją postawą w spotkaniu z Newcastle, dość mocno przeżywał tą porażkę. Cieszę się, że po raz kolejny zaliczył bardzo dobry mecz. Wiem, że jest on świetnym bramkarzem, ma również bardzo mocną psychikę, potrafi reagować pozytywnie na wszelkie niepowodzenia. - zakończył Wenger.

Fabiański z najlepszą notą

Serwis skysports.com wystawił niemal idealną notę Łukaszowi Fabiańskiemu. Polak otrzymał "9", w 10-stopniowej skali ocen. Jedynie Marouane Chamakh może się pochwalić równie wysoką notą co Polak. W głosowaniu kibiców Polak zdystansował swoich rywali. Według fanów to Fabiański był najlepszym graczem meczu - otrzymał notę "9,1".

Fatalny błąd Boruca - Roma pokonała Fiorentinę ?

Więcej o: