Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Manchester City zaprzecza, by kontaktował się z Rooneyem

Trener Manchesteru City Roberto Mancini zaprzeczył, be klub kontaktował się z Waynem Rooneyem i stwierdził, że napastnik najpewniej zostanie w Manchesterze United.

Wayne Rooney ogłosił niedawno, że zamierza opuścić Old Trafford. Napastnik ma z Manchesterem United kontrakt ważny jeszcze do końca przyszłego sezonu, ale chciałby odejść już w styczniowym okienku transferowym, by zapewnić klubowi jak największe zyski.

Brytyjskie media upatrują faworyta wyścigu po Rooneya w bogatym Manchesterze City. "The Citizens" są w stanie nie tylko zapłacić United, ale też spełnić indywidualne żądania reprezentanta Anglii.

Jednakże, trener Manchesteru City Roberto Mancini zaprzeczył, be klub kontaktował się z Waynem Rooneyem i stwierdził, że napastnik najpewniej zostanie w Manchesterze United. - Nie, nigdy - opowiedział Włoch, zapytany o to, czy kontaktował się z piłkarzem.

- Ronney to świetny piłkarz, ale raczej zostanie w United. Jest tam bardzo ważnym ogniwem. Mam dla niego wiele respektu, taj jak dla Fergusona i całego kluby, dlatego nie chcę mówić o tej sytuacji - dodał Włoch.

- Cała ta sprawa to nie jest mój problem. Mam ich wystarczająco dużo ze swoimi piłkarzami. Dla mnie najważniejsze jest skupienie się przed meczem z Lechem Poznań.

Na relację na żywo z meczu Lech Poznań - Manchester City zapraszamy do Sport.pl w czwartek od godziny 21:00.

Wayne, why? For money! Rooney opuszcza MU z chciwości?

Kuszczak wraca do bramki Manchesteru United

Więcej o: