Liverpool nadal bez nowego właściciela

- Nie jestem zdolny przebić się z moim zamiarem wykupienia klubu - napisał w swoim oficjalnym oświadczeniu Peter Lim, milioner który chciał stać się posiadaczem Liverpool.

Peter Lim złożył swoją propozycję wykupienia Liverpoolu, jednak jego zgłoszenie zostało pozostawione niemalże bez echa. RBS oświadczył, że "postanawia nie odpowiadać, ani nie rozpoczynać dialogu". Milioner z Singapuru wystosował oficjalne oświadczenie, w którym przedstawia swoje stanowisko wobec zaistniałej sytuacji.

"RBS zdecydował się nie odpowiadać, ani nie rozpoczynać dialogu na temat mojej oferty. Moi przedstawiciele zgodzili się nawet spotkać z radą banku poprzedniej nocy, ale propozycja ta została zignorowana. Co więcej przedstawiciele NESV zostali zaproszeni na spotkanie. Stało się dla mnie jasnym, że rada RBS jest zdecydowana sprzedać klub NESV z wykluczeniem pozostałych stron"

Choć inwestor zdaje sobie sprawę z beznadziejności tej sytuacji, nie rezygnuje całkowicie ze swojej oferty dodając w swoim oświadczeniu:

"Jeśli obecne wydarzenia wpłyną na zmianę okoliczności, moje postanowienie nabycia klubu pozostaje aktualne"

Więcej o: