Piłka nożna. Jay-Z chce kupić Arsenal. Ma poparcie Beyonce

Jay-Z ponownie zadeklarował, że jest zainteresowany kupnem części udziałów w Arsenalu Londyn. Raper przyznał także, że ma pełne poparcie swojej żony - Beyonce Knowles. Teraz planuje podróż do Londynu.

Raper podkreślił, że wraz z żoną chcą niebawem zawitać do Londynu. Jay-z chce podjąć decyzję po rozmowie z prezesem "Kanonierów" Peterem Hill-Woodem. Kupnem udziałów w Arsenalu nowojorczyk jest zainteresowany już od 4 lat.

- Jestem biznesmanem, zawsze szukam okazji, a ta wygląda wspaniale. Niewiele wiem o interesach w świecie futbolu, ale jeśli wszystko się dobrze potoczy... Kto to wie? - tłumaczył dawne plotki o przejęciu Arsenalu. Teraz ponownie deklaruje: wciąż jestem zainteresowany.

- Chciałbym spędzić dużo więcej czasu w Londynie. Moja żona zdaje sobie sprawę, jak bardzo kocham sport. Wie także o moim zainteresowaniu kupnem Arsenalu nie od dziś - powiedział Jay-Z.

- Nigdy nie chciałem być drugoplanowym inwestorem. Chcę być w pierwszej linii, mieć wpływ na podejmowanie decyzji. Jestem na takim etapie kariery, że mogę podjąć takich decyzji więcej. Interesuję się piłką nożną już długo, jakieś 10 lat. Kiedyś już wspominiałem, że chciałbym mieć udziały w Arsenalu. - dodał raper.

Jay-Z już od dawna aktywnie uczestniczy w sportowym biznesie. Jest współwłaścicielem drużyny New Jersey Nets, występującej w amerykańskiej lidze NBA.

Manchester United cierpi przez niewiernośc Rooneya

Więcej o: