Piłka nożna. Mimo skandalu, Rooney zagra w reprezentacji

Angielski napastnik Wayne Rooney, zgodnie z planem, poleci z drużyną do Szwajcarii, gdzie reprezentacja Fabio Capello rozegra mecz eliminacyjny Euro 2012. W niedzielę brytyjski tabloid The Sunday Mirror ujawnił, że piłkarz spotykał się z prostytutką, gdy jego żona była w ciąży.

Angielska Federacja Piłkarska oświadczyła, że napastnik Manchesteru United normalnie trenował na zgrupowaniu reprezentacji. Rooney, zgodnie z planem uda się w poniedziałek z reprezentacją na mecz eliminacyjny Euro 2012, który jego drużyna rozegra ze Szwajcarią.

Pomocnik reprezentacji Anglii James Milner przyznał dziennikarzom, że drużyna potrzebuje wszystkich najlepszych piłkarzy na boisku, dlatego też obecność Rooneya jest w Szwajcarii niezbędna.

W Anglii skandal z udziałem napastnika Manchesteru United wybuchł w niedzielę. Według dziennikarzy Rooney nawiązał romans z 21-letnią Jennifer Thompson w 2009 roku i spotkał się z nią, w okresie czterech miesięcy, minimum siedem razy. Po raz pierwszy para miała spędzić razem noc w lipcu ubiegłego roku w Lowry Hotel w Salford, gdzie doba kosztuje 300 funtów. W tym czasie żona piłkarza była już w piątym miesiącu ciąży z ich synem Kaiem.

Po publikacji w "Sunday Mirror" piłkarz przyznał, że "był głupi i teraz jego życie osobiste legło w ruinie". Rooney obawia się, że żona mu tego nie wybaczy i odejdzie.

Reprezentacja Anglii zmierzy się ze Szwajcarią we wtorek o 20.45.

Spotykał się z prostytutką - Wayne Rooney  ?

Więcej o: