Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Torres już strzela, ale jeszcze nie jest w optymalnej dyspozycji

W niedzielę bramka Fernando Torresa dała Liverpoolowi zwycięstwo nad West Bromwich, ale Hiszpanowi trochę jeszcze brakuje do optymalnej formy. Według klubowych lekarzy, osiągnie ją dopiero za miesiąc.

Fernando Torres musiał przejść długą rehabilitację po dwóch operacjach kolana na początku roku i kontuzji przywodziciela odniesionej w finale mundialu w RPA. W minioną niedzielę strzelił pierwszego od kwietnia gola dla Liverpoolu, przesądzając o zwycięstwie 1:0 z West Bromwich. Hiszpan był na boisku przez 89 minut, ale klubowi lekarze uważają, że trochę mu jeszcze brakuje do pełni formy.

- Wrócił trochę wcześniej niż tego oczekiwaliśmy - stwierdził Peter Brukner, szef lekarzy Liverpoolu, nawiązując do pojawienia się na boisku Torresa już w pierwszej kolejce, w spotkaniu z Arsenalem. - Zaczął od kilku minut, potem zagrał trochę dłużej. Teraz jest gotowy na grę przez cały mecz. Nie jest jednak na szczycie swoich fizycznych możliwości. Osiągnięcie go zajmie mu jeszcze trzy do czterech tygodni. Poprawia się z każdym meczem, i już wkrótce zobaczymy starego Fernando Torresa - zapowiedział Brukner.

Ferguson wybrał nowego kapitana Manchesteru United ?

Więcej o: