Premier League. Given chce odejść. Trafi do Arsenalu czy Fulham?

Shay Given chce odejść z Manchesteru City, bo nie pasuje mu rola rezerwowego bramkarza w klubie. Prawdopodobnie trafi do Arsenalu lub Fulham.

Given walczy o miejsce w pierwszej jedenastce Manchesteru City z Joe Hartem. W pierwszej kolejce Premier League trener Roberto Mancini postawił na Harta. Podobnie było w środę w meczu Ligi Europejskiej z Timisoarą. - Mam dwóch bramkarzy światowej klasy, ale zdecydowałem się na Joe Harta. Bardzo szanują Shaya, to świetny piłkarz i bardzo chciałbym by z nami został, ale decyzja należy do niego i trzeba ją zrozumieć - powiedział Mancini.

Jak twierdzi "Daily Express" Given jeszcze przed zamknięciem okna transferowego zdecyduje się na odejście. Przy jego nazwisku wymienia się dwa kluby - Aresenal i Fulham. Bardziej prawdopodobne jest jego przejście do Fulham, bo... Arsenal jest bliski podpisania umowy z bramkarzem Fulham - Markiem Schwarzerem. Given miałby zastąpić Schwarzera, gdy ten odejdzie do "Kanonierów".

- On musi grać, przecież cały czas walczy o miejsce w kadrze Irlandii, która ma spore szanse gry na Euro 2012 - powiedziało źródło zbliżone do Givena.

Squillaci na celowniku Arsenalu Londyn ?

Więcej o: