Premier League. Wenger zadowolony z walki z Liverpoolem

Menedżer Arsenalu Londyn Arsene Wenger po meczu z Liverpoolem był bardzo zadowolony z uratowanego punktu. - Nasi przeciwnicy grali bardzo dobrze i stworzyli sobie wiele szans, dlatego bardzo cieszę się z wyniku - przyznał Francuz.

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł!

Liverpool zremisował z Arsenalem Londyn 1:1 w meczu pierwszej kolejki angielskiej Premier League. Fatalny błąd w 91. minucie popełnił Jose Reina, który sam wrzucił sobie piłkę do siatki, zapewniając Kanonierom punkt.

- Mieliśmy bardzo dobre statystyki posiadania piłki - powiedzial Wenger po meczu telewizji Sky Sports. Liverpool zagrał bardzo dobry mecz, stworzył sobie wiele okazji. Nie chcieliśmy od nich odstawać, dlatego pokazaliśmy, że się nie poddajemy. To bardzo dobry rezultat z Liverpoolem - dodał Francuz.

Trener Arsenalu odmówił komentarza w sprawie spekulacji dziennikarzy, którzy piszą, że Kanonierzy są bliscy sprowadzenia nowego bramkarza. Z radością opowiedział jednak o przedłużeniu kontraktu z lodyńczykami.

- Jestem tutaj, gdzie chcę być. Kocham Arsenal i zrobię wszystko co mogę dla tego klubu. Oni mi ufają i pozwalają swobodnie pracować. Pokazanie tego rodzaju zaufania gościowi w moim wieku, sprawiło, że tu zostaję. Naszą ambicją jest poprawić pozycję z poprzedniego sezonu - to znaczy, że musimy zająć drugie albo pierwsze miejsce - zakończył Wenger.

Tak relacjonowaliśmy mecz Liverpool - Arsenal na żywo  ?

Więcej o: