Premier League. Fabregas powrócił do treningów w Arsenalu

Cesc Fabregas wziął udział w pierwszym od dłuższego czasu treningu Arsenalu Londyn. W ostatnich miesiącach pojawiło się wokół Hiszpana mnóstwo spekulacji odnośnie jego odejścia do FC Barcelony, w której zaczynał on swoją karierę. Po ćwiczeniach Fabregas pozował wraz z całym zespołem do grupowego zdjęcia, co może oznaczać że pozostanie w ekipie "Kanonierów".

Trening odbył się na stadionie "The Emirates" w obecności dziesięciu tysięcy fanów Arsenalu. Fabregas pojawił się jako pierwszy na boisku, prowadząc całą drużynę. Wzbudził tym samym aplauz zgromadzonej licznie widowni. Kibice wstali z miejsc, a na twarzy Hiszpana pojawił się uśmiech.

Przed wakacjami "Duma Katalonii" złożyła Arsenalowi ofertę wysokości 30 milionów funtów, jednak trener Arsene Wenger zadeklarował, że "Fabregas nie jest na sprzedaż za żadną cenę". Atmosferę wokół ewentualnego transferu podgrzewali dodatkowo reprezentanci Hiszpanii grający w barwach Barcelony, którzy bardzo mocno nalegali na przeprowadzkę pomocnika do stolicy Katalonii.

Podczas fety z okazji zdobycia mistrzostwa świata Carles Puyol i Gerard Pique nałożyli nawet Fabregasowi koszulkę Barcelony, co miało zachęcić go do zmiany klubu. Piłkarz jednak zdjął trykot i przeprosił później Arsenal za to co zaszło.

Vidić zostaje w Manchesterze United ?

Więcej o: