Liga angielska. Sir Alex Ferguson: Hernandez pierwsza klasa

Sir Alex Ferguson, trener Manchesteru United pochwalił występ młodego Javiera Hernandeza w meczu z Chivas Guadalajara.. - Chicharito zaprezentował się pierwszorzędnie. Jego bramka dla Chivas, była wspaniała. - powiedział Szkot. Czerwone Diabły przegrały 3:2 z meksykańską drużyną.

Nowy napastnik Manchesteru United zagrał część meczu w barwach swojego byłego klubu, Chivas. Angielskiej drużynie strzelił gola już w ósmej minucie, dając prowadzenie Guadalajara.

- Nasi przeciwnicy zagrali bardzo dobrze. Byli szybsi, w obronie naciskali na nas, co utrudniało grę. Zasłużyli na zwycięstwo. - powiedział po meczu Ferguson.

- W USA spędziliśmy trzy tygodnie, dużo podróżowaliśmy, zagraliśmy kilka meczów. Czas na odpoczynek, którego tak bardzo, ja jak i piłkarze potrzebujemy. - stwierdził Szkot.

- Co do Hernandeza, to specjalnie zdjąłem go z boiska po piętnastu minutach. Potrzebuje on odpoczynku po mistrzostwach świata, żadnego forsującego treningu. Ogólnorozwojówka, bieganie, tak na razie będą wyglądały jego przygotowania do sezonu- dodał trener Manchesteru United.

Nie potrzebujemy transferów - Giggs ?

Więcej o: