Liga angielska. Giggs: Nie potrzebujemy transferów, żeby wygrać ligę

Ryan Giggs, piłkarz Manchesteru United stwierdził, że jego drużyna nie potrzebuje wielkich transferów przed sezonem, by wygrać po raz dziewiętnasty Premier League. - Nie musimy szukać nowych piłkarzy. Nasi są ok. - powiedział

Według Walijczyka sytuacja w Manchesterze United przed sezonem jest opanowana. - Nie potrzebujemy żadnych zmian, mamy młodych dobrych piłkarzy, poza tym część zawodników wraca po kontuzjach do gry. - powiedział.

W przeciwieństwie do Manchesteru City, który okienko transferowe wykorzystał w pełni, Czerwone Diabły kupiły tylko dwóch zawodników: Chrisa Smallinga i Javiera Hernandeza (20 milionów funtów).

- Mamy również wielu młodych, zdolnych piłkarz. Co więcej przedsezonowe mecze w USA udowodniły, że jesteśmy silniejsi i mocniejsi niż rok temu - ocenił formę zespołu Giggs.

Zdaniem trzydziestosiedmioletniego piłkarza, podczas meczów przygotowawczych w Stanach Zjednoczonych tacy gracze jak Jonny Evans, czy Nani pokazali, że są częścią drużyny: - Pokazaliśmy wszystkim nasze młode talenty. To na nich musimy budować zespół. W tym sezonie okaże się, czy są na tyle silni mentalnie, aby być częścią Manchesteru United.

Lechia zremisowała z Villarrealem ?

Więcej o: