Premier League. Carlos Tevez: John Terry za ten romans nie przeżyłby w Argentynie

Napastnik Manchesteru City Carlos Tevez stwierdził, że gdyby John Terry miał romans z dziewczyną kolegi w Argentynie, powinien obawiać się o swoje życie. Oskarżył też gracza Chelsea o brak kodeksu moralnego. Mocną wypowiedź Teveza powtarzają dziś niemal wszystkie brytyjskie serwisy sportowe.

- Jeżeli zrobisz coś takiego w Argentynie, możesz zginąć - powiedział Tevez "The Sun". - Trudno powiedzieć cokolwiek o tym, co Terry zrobił Bridge'owi. Nie mogę dopuścić myśli, że ktoś mógłby mieć romans z żona innego zawodnika. Według mnie, Terry nie ma żadnego kodeksu moralnego. Kiedy coś takiego dzieje się tam skąd pochodzę, możesz stracić nogi albo i więcej - ostro skomentował Argentyńczyk.

Jednocześnie Tevez zaprzeczył, że jego ostre starcie z obrońcą Chelsea podczas ostatniego pojedynku obu drużyn miało związek ze sprawą Bridge'a. - Nie walczyliśmy z tego powodu. Poszło o to, że ciągnął mnie za koszulkę, to mnie rozwścieczyło.

Terry i Bridge a sprawa kadry

Piłkarska Anglia od kilku tygodni żyje pozaboiskowym skandalem,   po tym jak wyszedł na jaw romans Johna Terry'ego z dziewczyną kolegi z reprezentacji Anglii, Wayne'a Bridge'a. Towarzyski mecz Anglii z Egiptem był okazją do powrotu do sprawy. Był to pierwszy mecz reprezentacji od chwili ujawnienia skandalu. W meczu z Egiptem Brigde nie zagrał.  W specjalnym oświadczeniu stwierdził, że jego obecność w kadrze mogłaby być źródłem podziałów.

Tymczasem Terry zagrał z Egiptem i w opinii Fabio Capello wypadł bardzo dobrze.

W lidze górą Wayne Bridge ?

Więcej o: