Wayne Bridge rezygnuje z gry w reprezentacji Anglii

Obrońca Manchesteru City Wayne Bridge oświadczył, że rezygnuje z gry w reprezentacji Anglii i nie wystąpi na czerwcowych mistrzostwach świata w RPA. Rezygnacja to efekt ujawnienia romansu jego byłej dziewczyny z Johnem Terrym, kolegą z czasów gry w Chelsea Londyn.

- Długo myślałem o reprezentacji w kontekście wydarzeń z ostatnich tygodni. Gra w reprezentacji Anglii była zawsze dla mnie wielkim honorem. Jednak, po głębokim przemyśleniu sprawy uważam, że nie mogę dalej grać w kadrze, bo może to być powodem potencjalnych konfliktów - napisał w oświadczeniu przesłanym telewizji Sky News Bridge.

- Dla dobra reprezentacji i by uniknąć niepotrzebnych nerwowych sytuacji, zdecydowałem się zrezygnować z gry w kadrze - dodał Bridge. Rezygnacja to efekt ujawnienia romansu jego byłej dziewczyny z Johnem Terrym, kolegą z czasów gry w Chelsea Londyn.

Pod koniec stycznia okazało się, że Terry miał romans z Vanessą Perroncel. 28-letnią francuską modelką specjalizującą się w prezentowaniu bielizny, matką syna Wayne'a Bridge'a. Perroncel miała zajść w ciążę z Terrym, a potem ją usunąć. Bridge był jednym z najbliższych kumpli Terry'ego w Chelsea i reprezentacji. Choć rok temu przeszedł do Manchesteru City wciąż utrzymywali kontakt. Perroncel zaprzyjaźniła się z żoną Terry'ego Toni Poole, gdy zaszły w ciążę.

Terry i Bridge byli pewniakami do wyjazdu na mundial w RPA. Ten drugi jako zmiennik lewego obrońcy Ashley'a Cole'a. Innego kandydata na tę pozycję Capello nie ma.

Bridge i Terry po raz pierwszy na boisku spotkają się w sobotę, gdy Machester City zagra wyjazdowy mecz z Chelsea Londyn.

John Terry ratował małżeństwo w Dubaju ?

Więcej o: