Premier League. John Terry poleciał do Dubaju ratować małżeństwo

John Terry wsiadł w czwartek rano na pokład samolotu lecącego do Dubaju. Obrońca Chelsea dostał wolne od trenera Carlo Ancelottiego i poleciał do Dubaju by ratować swoje małżeństwo wiszące na włosku, po ujawnieniu romansu piłkarza z dziewczyną Wayne'a Bridge'a.

SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź! ?

W środę wieczorem Terry zagrał w meczu z Evertonem. W zgodnej ocenie obserwatorów obrońca zaprezentował się wyjątkowo słabo i wydatnie przyczynił się do porażki swego zespołu 1:2. Terry i kierowana przez niego obrona londyńskiego klubu dwukrotnie nie upilnowała Louisa Sahy, który zdobył dwie bramki dla Evertonu.

Teraz Carlo Ancelotti pozwolił Terry'emu na wyjazd do Dubaju, mimo że wiąże się to z jego absencją w pucharowym meczu z Cardiff City. Zawodnik poleciał do Dubaju w pogoni za swoją żoną Toni, która uciekła do Dubaju z ich dziećmi: Georgie i Summer. Według źródła zbliżonego do zawodnika para jest w kontakcie telefonicznym, a uratowanie małżeństwa jest w tym momencie priorytetem zawodnika.

- Nie będzie grać w ten weekend. Carlo dał mu trochę czasu wolnego. Wróci i przygotuje się do meczu z Wolves 20 lutego - potwierdził asystent Ancelottiego, Ray Wilkins.

Konkurs! Do wygrania bilety na finałowy mecz Ligi Mistrzów ?

Więcej o: