Założyła strój kota i zachwyciła. Na świecie głośno o żonie reprezentanta Polski

Żona reprezentanta Polski Jakuba Kiwiora od miesięcy zachwyca zagraniczne media. Wcześniej w Anglii nazwali ją "Najgorętszą Barbie", a teraz kolejni dziennikarze piszą o jej zawodzie i pasji. Tym razem mistrzyni świata w twerkingu określana jest "królową", a o jej mediach społecznościowych czytamy, że są "prowokacyjne". Oto co media piszą o Claudii Kiwior.

Jakub Kiwior od lat związany jest z Claudią Kowalczyk, z którą ożenił się w czerwcu 2023 roku. Tuż po transferze obrońcy do Arsenalu zrobiło się głośno o jego życiowej partnerce oraz jej zawodzie i największej pasji. Chodzi o twerking, w którym 32-latka odnosi niemałe sukcesy. Po raz kolejny media piszą o jej osiągnięciach i są zachwycone. 

Zobacz wideo Siatkarze PGE GIEK Skry Bełchatów walczą o play-offy. Mateusz Poręba: Sprzyja nam los

Żona reprezentanta Polski to "królowa twerkingu". Media znów są nią zachwycone

Jeszcze niedawno Claudią Kiwior zachwycał się angielski "Daily Star" i określał ją "królową twerku Arsenalu", a fani pisali, że jest "najgorętszą Barbie". Teraz o jej profesji pisze portal sportsport.ba i tym razem 32-latka nazywana jest "królową twerkingu", która "sprostała temu przydomkowi".

Niedawno tancerka po raz kolejny została mistrzynią świata na zawodach w Rumunii i w mediach społecznościowych pochwaliła się choreografią. W przebraniu kobiety-kot zachwyciła nie tylko publiczność i jury, ale właśnie dziennikarzy. Bośniacy piszą, że "znów odniosła duży sukces", a do tego dała "wymagający występ, na który mężczyźni nie mogą pozostać odporni". 

 

Uwadze nie umknął także profil żony reprezentanta Polski w serwisie Instagram. "Posty w większości przypadków są prowokacyjne, a ona szczególnie eksponuje swój tyłek" - czytamy. Faktycznie na wielu postach Claudii Kiwior eksponuje ciało. Na tym polega jednak taniec, w którym odnosi sukcesy i którego uczy. 32-latka jest również prowadzącą zawodów Poland Twerk Champions.

W sieci żonę Jakuba Kiwiora obserwuje ponad 80 tysięcy osób. Na jej profilu oglądać można nie tylko materiały wideo z zawodów i choreografie, ale również sceny z prywatnego życia. Wśród nich nie brakuje m.in. zdjęć z mężem, czy fotografii z wakacji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.