Kapitalne wieści ws. reprezentanta Polski. Wreszcie! [ZDJĘCIE]

Jakub Moder po raz ostatni pojawił się na boisku w kwietniu zeszłego roku. Powodem tak długiej absencji pomocnika była poważna kontuzja. Jego rehabilitacja stale się przedłużała, ale ostatnio zaczęły spływać bardzo dobre wieści w sprawie Polaka. Media donosiły, że wrócił już do treningów na pełnych obrotach z drużyną. Teraz kolejne świetne informacje przekazało Brighton.

Jakub Moder zerwał więzadła krzyżowe w kwietniu zeszłego roku. Od tamtej pory zawodnik przechodził długą rehabilitację. Wydawało się, że wróci do gry pod koniec roku, ale potrzebny był kolejny zabieg. Z tego powodu jego powrót na boisko stale się wydłużał. Niedawno w mediach pojawiły się wreszcie dobre wieści w sprawie pomocnika. The Athletic przekazał, że Brighton zgłosiło go do rozgrywek Premier League.

Zobacz wideo Kulesza dostał jasny przekaz ws. nowego selekcjonera

Jakub Moder wrócił do treningów. Klub potwierdza

Następnie Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl przekazał kolejne świetne wieści. Jak stwierdził, Moder wrócił już do treningów na pełnych obrotach z pierwszą drużyną. Teraz te informacje potwierdziło również Brighton. Angielski klub opublikował zdjęcie z treningu Polaka. "Magic man!" - czytamy we wpisie. Wydaje się zatem, że już niedługo piłkarz wróci do gry na dobre.

To świetne wieści między innymi dla reprezentacji Polski. Przed kontuzją Moder był bardzo ważnym elementem w kadrze. Teraz tym bardziej przydałby się w środku pola, gdzie brakuje klasowych piłkarzy. Do tej pory pomocnik rozegrał w narodowych barwach 20 meczów, w których zdobył dwie bramki. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Obecnie nie znamy jeszcze konkretnej daty powrotu na boisko Modera. Najpierw z pewnością będzie ogrywał się w drużynie U-23, a dopiero później powalczy o miejsce w wyjściowym składzie Brighton. A to zadanie wcale nie będzie proste. Brighton jest zupełnie innym zespołem niż za czasów regularnej gry Polaka. Obecnie bierze udział w Lidze Europy, a w tabeli Premier League po siedmiu kolejkach zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 15 punktów. 

Więcej o: