Szokujące oskarżenia pod adresem gwiazdora. To może być koniec jego kariery

To nie jest dobry czas dla Antony'ego. W miniony weekend Manchester United przegrał 1:3 z Arsenalem, a teraz pojawiła się informacja, że była partnerka Brazylijczyka oskarża go o agresję słowną i fizyczną. - Jeśli komuś spodobało się moje zdjęcie, to wywoływał kłótnię - mówiła, cytowana przez UOL.

Na początku czerwca ESPN poinformowało o problemach skrzydłowego Manchesteru United, Antony'ego. Zdaniem źródła piłkarz miał rzekomo znęcać się nad swoją byłą partnerką, Gabrielą Cavallin, która zdecydowała się złożyć zeznania na policję w Sao Paulo. Groził jej również śmiercią i zapowiadał, że odbierze życie także sobie.

Zobacz wideo Ale debiut byłego piłkarza w MMA! "Niejednego koksa pod dyskoteką ubiłem"

Antony rzucił szklanką w byłą partnerkę i kilka razy prosił o wybaczenie 

Kolejne informacje w tej sprawie przedstawił brazylijski portal UOL, który miał dostęp do zdjęć, nagrań i zeznań świadków związanych ze śledztwem. Dokumenty, do których mieli wgląd dziennikarze, mają ujawniać groźby, zastraszanie i agresję ze strony Antony'ego. 

- Jeśli komuś spodobało się moje zdjęcie, to wywoływał kłótnię. Jeśli byliśmy w restauracji, a ja wychodziłam do łazienki, to myślał, że jest źle. Jak poszliśmy na imprezę, a ja się z kimś przywitałam, to już chciał krzyczeć - mówiła Cavallin cytowana przez UOL. W ubiegły piątek DJ-ka wniosła kolejną skargę przeciwko skrzydłowemu, ale tym razem na komisariacie w Manchesterze.

Do agresji słownej bądź fizycznej miało dochodzić kilka razy od czerwca 2022 do maja bieżącego roku. W przypadku ostatniego z nich (8 maja 2023 roku) Antony miał rzucić w kobietę szklankę, czym rozciął jej skórę jednego z palców do kości, gdy próbowała się chronić. 

- Mówił takie rzeczy: albo z nim zostanę, albo wszyscy umrzemy. Ja, on i nasz syn. Mówiłam mu, że jestem w ciąży. Przerażał mnie - wspominała Cavallin jedną z sytuacji z zeszłego roku. Dzień po tym trafiła do szpitala. Ostatecznie poroniła, będąc w 16 tygodniu ciąży. 

UOL przywołuje także inną sytuację, gdy Antony miał uderzyć głową w piersi kobiety, czym uszkodził jej implanty. - Wyjechałam do Brazylii, żeby przejść operację. Zapewniał mnie, że nie zrobił tego specjalnie i nie chciał mnie skrzywdzić - opowiedziała. 

Opisując sytuację ze skaleczeniem palca, podkreślała, że to był moment, w którym postanowiła odejść od Antony'ego. - Bardzo go lubiłam. Miałam wiele nadziei dotyczących naszego związku. Wtedy jednak wszystko się zmieniło. Bałam się, że nie będę mogła wyjechać z Manchesteru. Zabrał wtedy mój paszport i zniszczył niektóre rzeczy. 

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Opublikowane w UOL wiadomości wymieniane między parą często przedstawiały Antony'ego, który przepraszał swoją byłą partnerkę za różne sytuacje. "Proszę o wybaczenie, zostań ze mną". Wydaje się jednak, że ta sprawa będzie ciągnęła się za zawodnikiem i może wpłynąć na jego przyszłość w Manchesterze United.

Mason Greenwood również został oskarżony przez partnerkę. Teraz gra dla Getafe

Pod koniec stycznia ubiegłego roku Mason Greenwood został oskarżony przez swoją dziewczynę Harriet Robson o gwałt i pobicie. Kobieta ujawniła, że młody zawodnik zmuszał ją do seksu. Jeszcze przed rozpoczęciem dochodzenia Manchester United zawiesił piłkarza oraz zabronił mu również trenować na klubowych obiektach.

Dochodzenie w sprawie rzekomego gwałtu Greenwooda trwało rok, ale ostatecznie nie stanął on nawet przed sądem. Prokuratura wycofała wobec niego wszelkie zarzuty, po tym jak kilkunastu świadków zaprzeczyło wcześniejszym zeznaniom i odmówiło dalszej współpracy. Ostatecznie Greenwood trafił do hiszpańskiego Getafe.

Więcej o: