"Poprosił mnie o nagie zdjęcia". A potem dostał szału. Modelka upokorzyła piłkarza

Popularna brytyjska modelka Alisha Jay opowiedziała "The Sun" o nieprzyjemniej sytuacji z udziałem piłkarza Premier League. Ten poprosił ją o przesłanie nagich zdjęć, a gdy usłyszał odmowę, miał dostać szału i wypisywać wulgarne wiadomości. W rewanżu Jay ujawniła, w jakim klubie natręt gra na co dzień.

Alisha Jay jest jedną z najbardziej znanych kobiet na Wyspach Brytyjskich, które zarabiają pieniądze na portalach dla dorosłych. Od trzech lat pracuje dla firmy Babestation, jednocześnie prowadząc konto na platformie OnlyFans. Jej głównym zadaniem jest wysyłanie prowokacyjnych zdjęć w celu przykucia uwagi klientów. Jednym z zainteresowanych miał być rzekomo piłkarz Evertonu.

Zobacz wideo Tak wyglądał trening kadry pod okiem Fernando Santosa

Piłkarz Evertonu poprosił znaną modelkę o nagie zdjęcia. Dostał szału, kiedy odmówiła: "Nie wiesz, kim jestem?"

Modelka w rozmowie z "Daily Star" powiedziała, że jeden z zawodników klubu z Liverpoolu poprosił ją o rozbierane zdjęcia na Snapchacie. Kiedy odmówiła, ten wpadł w furię i stanowczo zapytał: "Naprawdę nie wiesz, kim jestem?", po czym stał się - jak mówi Jay - "bardzo paskudny". Kobieta przekazała, że piłkarz wysyłał do niej wulgarne i obraźliwe wiadomości. 

Jay była zaszokowana, kiedy zawodnik Evertonu wściekł się, że modelka może go nie znać. "Wiedziałam, kim jest, ponieważ napisał do mnie na Instagramie. Nie oglądam jednak piłki nożnej. Zobaczyłam, kto to jest, ale to nic dla mnie nie znaczy. Myślę, że przez popularność odbija piłkarzom" - skomentowała.

Poznali się na Instagramie, ale po pierwszych wiadomościach zmienili platformę na Snapchata. Mężczyzna pytał ją o jej miejsce zamieszkania oraz stan cywilny. Po kilku wulgarnych zdaniach Jay postanowiła go zablokować.

To nie pierwszy taki przypadek, kiedy modelka dostaje prośbę o wysłanie nagich zdjęć. "Często się to zdarza. Ludzie chcą moich nagich zdjęć, ponieważ myślą, że jeśli są popularni, to mogą dostać wszystko, czego tylko chcą. Pobieram opłaty za moje zdjęcia, dlatego nie zamierzam nikomu wysyłać ich za darmo" - podsumowała.

 

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Alisha nie zdradziła personaliów piłkarza Evertonu. Wiadomo jedynie, że jest to podopieczny Seana Dyche'a. Po 28 kolejkach Premier League Everton zajmuje 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Nad strefą spadkową ma aktualnie dwa punkty przewagi. Najbliższy mecz rozegra w poniedziałek 3 kwietnia, kiedy zmierzy się na własnym stadionie z Tottenhamem.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA