"Najgłupszy brytyjski przestępca". Kibic Leeds złamał wszelkie granice

- Najgłupszy brytyjski przestępca - tak pisze dziennik "Daily Mail" o mężczyźnie, który ukradł koszulki zawodników Leeds United. To jednak nie koniec jego szokujących zachowań.

W czwartek pracownicy Leeds United zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który był w siedzibie klubu. Ich podejrzenia były słuszne, bo chwilę później mężczyzna zabrał kilka koszulek i pobiegł do znajdującego się w pobliżu samochodu. - Mężczyźni odegrali dużą rolę w złapaniu najgłupszego brytyjskiego przestępcy - pisze brytyjski dziennik "Daily Mail".

Zobacz wideo Krzynówek wskazał wzór dla Santosa. "Szatnia była razem z nim"

Kucharski i Lewandowski - rusza procesKoniec mediacji na linii Lewandowski - Kucharski. Będą przesłuchania

Szokujące zachowanie kibica Leeds. "Najgłupszy brytyjski przestępca"

Jeden z pracowników klubu zapisał sobie numery rejestracyjne auta i natychmiast wezwał policję. Samochód nagle przyspieszył. Około pół godziny później uruchomiono system automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych w pobliżu bazy treningowej angielskiego klubu. 

Potem doszło do bardzo absurdalnego zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna wraz ze skradzionymi koszulkami pojechał właśnie w kierunku bazy treningowej, gdzie pracowali zawodnicy Leeds United. -  Mężczyzna prawdopodobnie chciał kręcić się wokół boiska, by poprosić zawodników o autografy. To był absurdalnie bezczelny ruch - pisze "Daily Mail".

W efekcie przestępca szybko został zatrzymany tam przez czekających na niego policjantów. Mężczyzna został oskarżony o kradzież i będzie miał sprawę w sądzie.

Leeds United, w którym jeszcze niedawno grał reprezentant Polski, Mateusz Klich, po 19. kolejkach ma 18 punktów (4 zwycięstwa, 6 remisów i 9 porażek) i zajmuje 15. miejsce w Premier League. Drużyna nie wygrała w tych rozgrywkach jednak już od sześciu meczów z rzędu.

Gwardia Koszalin - drugi projekt stadionuPowstanie kolejny nowoczesny stadion w Polsce. Potężna inwestycja za 200 mln zł

Na strefą spadkową Leeds United ma zaledwie jeden punkt przewagi.

Więcej o: